אורלי שדה (M.S.W)

מטפלת זוגית פרטנית ומשפחתית

0543978838


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


פרופיל מקצועי

דף הבית >> פרופיל מקצועי

פרופיל מקצועי:   

שמי הוא אורלי שדה, בעלת תואר שני ( M.S.W )  בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת תל- אביב. 
מטפלת ומדריכה בטיפול זוגי ומשפחתי בעלת ניסיון של 20 שנים בתחום.

מטפלת זוגית, פרטנית ומשפחתית.

עבדתי בעבר בתחנה לייעוץ נישואין בהוד השרון , במשרה ממשלתית במתן איבחונים פסיכודיאגנוסטים עבור בית משפט ובמתן טיפולים פרטניים וזוגיים על פי צו בית משפט.

מזה שש שנים מטפלת בקליניקה פרטית ובשנה וחצי האחרונות עובדת בבית החולים הפסיכיאטרי "אברבנאל" כמטפלת זוגית, משפחתית ופרטנית.

          

 
במשך השנים עבדתי  עם  מאות זוגות ויחידים  , הדריכתי סטודנטים ולשיחות אני  מביאה שנים של ניסיון ומיומנויות כשהמטרה היא לחזק כול אחד ואחת  כפרט ויחדיו  כיחידה זוגית.

 

אני מחויבת מטעם החוק בשמירה על סודיות  ונגישה לכול  מטופליי בכל שעות היום ,מטופל שמשאיר הודעה נענה  באותו היום.
 
המשפט "אנשים לא משתנים ,אי אפשר לשנות אדם בן 40, 50" . הוא משפט שאני שומעת הרבה  ולהערכתי  אכן אנו פועלים  90% מהזמן על אוטומט ,לא חושבים, עושים מה שרגילים , קמים באותה שעה אוכלים את אותו אוכל , לוקחים ראשון את אותו חלק בעיתון , כשנכנסים הביתה עושים בדיוק אותן פעילויות : האחד פותח מיד את המקרר ,השני מתיישב בכורסא ,השלישי פותח אימיילים , הרביעי מוריד בגדי עבודה .לא משנים לא משתנים , עד ש......חייבים ,כשאין ברירה  אנשים משנים הרגלים .הכי בולט כשאנשים מבינים שהם בסכנה  הם מיד יפסיקו לעשן ,ירזו ,יתחילו לעשות ספורט ישנו ישתנו וייהנו ישמחו וירגישו אושר וניצחון.
 
בקליניקה  אנשים וזוגות  עוברים שינוי ,משנים הרגלים ,מתפתחים מתקדמים ,מבינים, מודעים ,התהליך לא קל אך תחושת השלמות והאחדות אליה מגיעים המטופלים עם עצמם ועם בני הזוג  משתלמת . פתגם עתיק אומר :"מסע של אלף מילים מתחיל בצעד ראשון".
 
 מחכה לכם!

                                                                                               
                                                               
 

 

                                                  אורלי שדה מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית.

 
לייבסיטי - בניית אתרים